راه اندازی کارگاه تولید پنجره های UPVC

تولید پنجره های دوجداره با دستگاه های UPVC

امروزه صرفه جویی از انرژی یکی از دقدقه های جهانی است. تابه امروز کارگاه هایی وجود دارند که در تولید درب و پنجره های UPVC فعالیت می کنند. همچنین با افزایش روند ساختمان سازی در کشور و تغییر دادن دکوراسیون های منازل، باعث شده تا صنعت تولید درب و پنجرهای دوجداره رونق بسیاری پیدا کنند و در حال حاضر کارگاه و تولیدی های زیادی با استفاده از دستگاه های UPVC کار می کنند.

یکی از مراکز معتبر و با سابقه در کشور و در زمینه فروش دستگاه UPVC و قطعات آن، شرکت دیلای ماک است. ما در این مقاله می خواهیم از مزایا و اهمیت کارگاه تولیدی پنجره های دوجداره صحبت کنیم.

راه اندازی کارگاه تولیدی درب و پنجره های UPVC

تولید و مونتاژ درب و پنجره ی دوجداره upvc امروزه از کارهای سود اور این صنعت می باشد که با داشتن سرمایه کافی می توان با خرید ماشین الات تولید درب و پنجره یو پی وی سی اقدام به تولید نمود. برای این که یک کارگاه تولیدی در این زمینه را داشته باشید، باید موادر زیر را در نظر داشته باشید:

داشتن فضای مناسب

این که فضای کارگاه شما برای تولید درب و پنجره های UPVC چقدر باشد، بسیار مهم است.داشتن فضای مناسب در قرار دادن دستگاه های UPVC

از نظر ارتفاع و عرض باید ابعاد کارگاه شما بزرگ باشد، زیرا دستگاه های UPVC که خریداری کرده اید به دلیل داشتن بزرگی ابعاد باید در فضای کارگاه قرار گیرند.

استفاده از کمپرسور هوا برای دستگاه های UPVC

قطعاً بعد از ایجاد فضای مناسب در کارگاه و قرارگیری دستگاه UPVC، چون دستگاه های UPVC نیاز به انريی برق و باد دارند احتیاج خواهد بود تا باد مورد نیاز دستگاه یو پی وی سی تأمین شود، در نتیجه برای این کار باید از کمپرسورهای هوا استفاده کنید.

نیروی برق

یکی از عوامل مهم در کارگاه ها داشتن انرژی برق مورد نیاز است. این مورد مخصوصا در کارگاه هایی تولید درب و پنجره های UPVC را دارند و از دستگاه UPVC در خط تولید خود استفاده می کنند، اهمیت فراوانی دارد.

به همین دلیل دستگاه هایی که سه فاز هستند، بهتر خواهند بود، زیرا راندمان بالاتری را نسبت به دستگاه های تک فاز خواهند داشت.

استفاده از دستگاه های UPVC

همانطور که می دانید موضوع مقاله ما در رابطه با راه اندازی کاراگاه تولیدی درب و پنجره های دوجداره توسط دستگاه های UPVC است، در نتیجه برای این خط تولید خود را راه اندازی کنید باید از دستگاه یو پی وی سی مخصوص تولید درب و پنجره (دستگاه یو پی وی سی) استفاده کنید.

استفاده از دستگاه های UPVCاین که به چه تعداد دستگاه یو پی وی سی در خط تولید خود احتیاج دارید، به فضای محیط کاراگاه بستگی خواهد داشت. پس قبل از این کار حتماً با کارشناسان ما در این زمینه ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات مناسبی را در این زمینه کسب کنید. یکی دیگر نیز از موارد مهم در تولید درب و پنجره های UPVC استفاده از یراق و پروفیل‌های یو پی وی سی است.

لیست دستگاه های خط تولید پنجره دوجداره یو پی وی سی

قیمت دستگاه ساخت در و پنجره upvc به ماهیت دستگاه نیز بستگی دارد. در ادامه به مرور برخی از دستگاه های ضروری ساخت درب و پنجره یو پی وی سی می پردازیم.

حداقل دستگاه ساخت در و پنجره یو پی وی سی دسته بندی های زیر را دارد. این دستگاه ها را در سه دسته کلی میتوان تقسیم بندی نمود.

  • دستگاه برش پروفیل upvc
  • دستگاه جوش پروفیل upvc
  • دستگاه مولین میانی یا T زن

درآخر برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما به قسمت تماس با ما مراجعه کنیذ.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *