دستگاه برش upvc تک سر


Rate this post

این نوع از دستگاه برش upvc تک سر دارای تیغه الماسه۴۵۰ و ۵۰۰ میلی متری ، بسیار پر قدرت که توانایی برش از ۴۵_۹۰_-۴۵- درجه را  امکان پذیر می سازد.

و دارای ۲ جک پر قدرت پنوماتیکی برای محافظت اتوماتیک پروفیل بر روی دستگاه است.

این دستگاه برش upvc تک سر دارای درب محافظ تیغه و همچنین قطع کردن الزامی جهت تولید امنیت بسیار بالای کار و از ایمن بودن کاربر میباشد و دستگاه

آلومینیوم لیمنت دارای توانایی نصب متر دیجیتال بر روی دستگاه upvc جهت لُقمه بری و سَری کاری دستگاه پروفیل است.

در این مرحله در تولید دستگاه درب و پنجره‌ یو پی وی سی تک سر برش پروفیل توسط دستگاه برش می‌ باشد. این نوع از ماشین آلات برش یو پی وی سی دو نوع تک سر و یا دو سر برش می باشد.

این دستگاه‌ ها همان طور که از نامش پیدا است در این سلسله مراتب دارای یک سر برش و دو سر برش هستند. کالیبره بودن دستگاه ، تیز بودن دیواره های نازک برش، تکوین این برش به طور دقیق از تمام موارد هایی هستند که باید به آن عنایت بسیاری باید داشته باشد.

از بیشتر طرح ها و روند های بهینه سازی شده و بسیاری به مرور زمان عرضه شده است و همینطور به مکرر تکامل یافته هستند. در این قسمت از بیشتر طرح های بهینه سازی خطی، طرح های بهینه سازی غیر خطی که در این دستگاه برش upvc تک سر، از نوع الگوریتم های ابداعی ، شبیه سازی شده نرم افزاری و غیره توسط کارشناسان برای رفع  مشکل های بهینه سازی شرح شده اند.

دیلای ماک پیشرو در فروش دستگاه های ساخت درب و پنجره upvc  راه اندازی کارگاه تولید در و پنجره یو پی وی سی

این نوع از مسئله ها در بیشتر دستگاه های برشی اهمیت بسیاری را داشته و دارای قابل توجه است که تمامی کارشناسان برای حل کلیه ی مشکل های مختلف راه حلی برای این موضوع ارائه کرده اند.

از مسائل بهینه سازی شده در دستگاه برش upvc تک سر

امروزه با برخی از مسائل بهبود و بهینه سازی شده در دستگاه های برش یو پی وی سی تک سر و دیواره های نازک آلمینیوم یو پی وی سی موجود است , قاعدتا از فرآیند های ابتکاری در این زمینه از دستگاه های یو پی وی سی که به صورت الگوریتم های ابتکاری است استفاده و بهبود می بخشد.

چنانچه این نوع از پروسه ها در این کارکرد از الگوریتم ها در بهینه سازی دستگاه موثر است , قوی ترین و در عین حال سریع ترین الگوریتم ها برای بهینه سازی دستگاه های تک سر هستند و نحوه خاصی استفاده میشود , البته معمولا از طریق الگوریتم ساختاری هم می‌ توان سریع تر به جواب مطلوب تر دست یافت.

در این بخش از جا به جا کردن تیغه ها و یا دیواره های نازک در دستگاه های تک سر که از یک سو باعث کاهش سرعت تولید شده و از سمت دیگر احتمال این را دارد که درصد خطا را بالا ببرد.

اما در صورتی که این بهینه سازی به شکلی باشد که تمامی قطعه های هم ابعاد در کنار هم دیگر قرار گرفته شود این نوع از جا به جایی در اکثر تیغه ها (دیواره های نازک) امکان این را دارد که به حداقل ممکن هم برسد.

دیلای ماک پیشرو در فروش دستگاه های ساخت درب و پنجره upvc  دستگاه تولید در و پنجره آلومینیوم

همینطور در دیلای ماک عملکرد و فعالیت گسترده ایی را در فرآیند دستگاه های تک سر و یا حتی دو سر در بهینه سازی به سر انجام برسوند , اما در بعضی از شرکت ها از ماشین آلات بُرشی دو برابر برای برش هم زمانی دو پروفیلی استفاده میکنند.

برای این شرکت ها طرح هایی قابل استفاده است که در آن فهرست برش به صورت دو برابر یا جفت باشد. و اما در جاهای دیگر برای پروفیل اندازه های کوچک از تکه های باقی مانده در پروفیل ها و یا برش های قبل استفاده میشود.

وضعیت استفاده از این بُرش ها در دستگاه برش upvc تک سر

پیش از هر کاری از وضعیت استفاده از این پروفیل ها طبیعتا در هر شاخه ایی از هر نوع پروفیل قطعه بزرگی باقی می ماند , که در هر کدام از براش های قابل بهره برداری است.

اما جدا کردن این قسمت های بزرگ در ارزیابی و در درصد پسمان ها می تواند دیدگاه مطلوبی را در روابط حجم پسمان های یک طرح واقعی را به ما بدهد.

حال در بیشتر این شرکت هایی که که سازنده درب و پنجره یو پی وی سی هستند معمولا از یک سری برنامه ها و نرم افزار های بهینه سازی که مختص به پروفیل ها و دیواره های نازکهستند استفاده می کنند که دیلای ماک این قابلیت در پروژه های صنعتی خود دارد , و از نمونه کار ها و طرح های خود بهره مند می شوند.

در این قسمت از انجام پروژه ها دردستگاه برش upvc تک سر به عنوان یک عنصر مزیتی در کارکرد ها مورد واقع قرار داده شده است و این شرکت از هر لحاظی و امکاناتی که در سطح اطلاعات فنی خود و تولید دواج های نرم افزاری و سخت افزاری وجود داشته باشد در هر شرایط مناسب قابل استفاده است.

دیلای ماک پیشرو در فروش دستگاه های ساخت درب و پنجره upvc  پروفیل میانی

پروسه ها و روند های کاری و کارکرد  های جریان فنی اطلاعات به گونه ایی سازمان یافته است که احتمال مانور نشان دادن در بهینه سازی برش ایجاد شود. این موارد چنان چه هزینه اولیه‌ ایی را برای این شرکت به طور کامل ایجاد می کند , ولی قناعت برگرفته از تفریط پسمان ها در مدت بسیار کوتاهی این هزینه را جبران می کند.

در صورتی که برنامه مورد استفاده دارای خصوصیت باشد این است که در مطالب پیش شرح داده شده است ، و قاعدتا در بالا بردن سرعت العمل تولید و کم کردن پسمان ها نقش به را سزایی خواهد داشت.

نتیجه گیری

 با توجه به تمامی توضیحاتی که تا الان در باب موضوع دستگاه برش upvc تک سر گفته شده در نهایت رشد سریع تولید درب و پنجره و زیاد تر شدن روز افزون رقیب ها ، با استفاده از بهینه سازی برش و به طور کلی توانایی های نرم افزاری برای شرکت های ساخت و ساز درب و پنجره یو پی وی سی  پرهیز نا پذیر است.

به همین دلیل لازم بر این است که برای موضوع این برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت در ای شرکت تولید کننده درب و پنجره  دیلای ماک جایگاه ویژه ای در نظر گرفته شود.

همینطور جهت سفارش و خرید این دستگاه بر روی اینجا کلیک کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *