پروفیل upvc


Rate this post

از دستگاه پروفیل upvc که یکی از فرآیند های دستگاه های برش در ساخت و ساز درب و پنجره است در صنعت دست آورد های یو پی وی سی یه تخصص بسیار منحصر به فرد است که این نوع از دستگاه ها از ساخته های مدرن و یا قدیمی تشکیل شده است و هر کدام عمکلرد به سزای خود را در این پروسه دارند.

پروفیل upvc در دستگاه upvc پر کاربرد ترین کارکرد ها را در زمینه های ساخت درب و پنجره دو جداره و کار ها و خدمات دیگر در این مجموعه است و دیلای ماک با تمام امکاناتی که در عرصه دستگاه های یو پی وی سی قرار داده است.

در این شاخه های کارکرد قطعات دستگاه های upvc تجربه های خود را در ارائه این دستگاه ها به اشتراک گذاشته و از نحوه خدمات صنعتی به خصوصی بر خوردار است. و شما می توانید با در نظر گرفتن یک سری از معیار ها و ملاک های معطوف از شیوه کار کردن با این دستگاه برش upvc را داشته باشید.

در این بخش از پروفیل های یو پی وی سی همان طور که گفته شد یکی از بهترین دست آوردهای پلی وینل کلراید است که به صورت پروفیل و توسط دستگاه های اکسترود تشکیل میشود.

پروفیل یو پی وی سی دارای مداوم های به سزایی در برابر ضربه بوده و سطح رویه ی خارجی آن سفید می باشد. این محصول در صنعت های ساختمان کاربرد مهم و رایجی را دارد که یکی از متداول ترین آن ها درب و پنجره یو پی وی سی پروفیل ها می‌توانند به طور کامل از مواد خام ساخته شده باشند یا این که دارای یک مرکز باشند که این هسته یا همان مرکز آن می‌ تواند توسط یو پی وی سی سخت و به وسیله فرآیند سیستم محرک پوشش داده شده باشد.

اکسترودر در پروفیل upvc چیست؟

اکسترودر دستگاهی است که زیر مجموعه ای از پروفیل های یو پی وی سی قرار گرفته شده است , و به تلفیق های لاستیکی و پلاستیکی تجزیه و تحلیل در نیروی وارد شده ساخته شده تا با فشار در آخرای دستگاه از بین یک طرح چهار چوبی عبور کرده و فرآورده ایی نواری شکل با سطح  بریده بریده خاص تولید شود.

دستگاه های اکسترودر با کلیه ی کاربرد ها و عملکرد های متعدد به طور وسیع و گسترده در صنعت لاستیک و پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته می شود.

در خط های تولید ، ماشین های اکسترودر برای هر شکل دهی و فُرم مبتدی لاستیک و پلاستیک جهت عملیات انحصاری بعدی و نیز برای طرح و شکل دادن به محصولات نهایی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

تمامی این کاربرد ها و کارکرد ها سبب این می شوند که نیاز های عملی و کاربردی خاص در ماشین ها طراحی شود و فعالیت و جنون گسترده ایی در طرح های موجود ماشین های اکسترودر نیز در باز تابیده شده همین مطلب است.

مهم ترین متریال این دستگاه به حالت گرانول یا همان خاکه نرم از سمت یک تگاب ربه ماردونه وارد می‌ شود. حال این که در این مواد های اولیه بر اثر حرارت های گرمایی حاصل شده از گرم کننده ها و همه دستگاه های بخاری بشکه ای و از دستگاه برشی , بر آمده از حرکت بر روی حاشیه های ماردون گرم می‌ شود.

درادامه این مطلب به عمق گذر گاه در طول مدت زمان , ماردون کم شده و موجب منسجم شدن مواد اولیه می‌ شود. در انتهای این دستگاه ، مواد مذاب با رد شدن از قالب های متفاوتی به هر شکلی مورد نظر برای فرآورده های نهایی در می‌ آیند.

اکسترودر های تک ماردونه قاعدتاً برای حلاجی کردن و ایجاد انواع لوله‌ های پلی اتیلن به کار رفته میشود.

قیمت دستگاه تولید پروفیل upvc

قمیت دستگاه برش پروفیل یو پی وی سی وابسته به عامل های متعددی از جست و خیز های قیمت ارز گرفته تا نام بازرگانی و کشور تولید کننده آن متحول است.

به خاطر همین آشکار است که این دستگاه ها قیمت های بسیار بالایی را نسبت به تمام هزینه هایی که در اکثر موارد ها یک کارخانه صنعتی وجود دارد که بسیار پیوسته و به صرفه است , و در همه ی بازار های اقتصادی هم به صرفه هستند.

قیمت پروفیل یو پی وی سی برای انواع این برش و پروفیل ها متفاوت است. و اما به طور کلی مدت زمانی که می خواهید برای خرید دستگاه پروفیل های یو پی وی سی اقدام کنید

همین طور مطلوب بر این است که یک استعلام‌ از قیمت آن انجام دهید تا اطمینان بیشتری به شما واگذار شود. هم چنان این روند از کار به شما این کمک را می کند که بدانید برای برنامه ریزی کردن و خرید ، به چه مقدار و هزینه و بودجه اولیه نیاز دارید.

درباره این مسئله از استعلام قیمت پروفیل upvc برای تمام مشتری هایی که قصد این را دارند که این پروفیل ها را به طور دقیق به مقدار کمی خریداری کنند و برای مصرفه های مختلف به میزان کمتری نیاز دارند ، و حائز اهمیت کمتری است؛ چرا که قیمت خرده فروشی برای آن ها حساب می شود.

در برابر  ، قیمت های پروفیل یو پی وی سی برای آن عده از مشتریانی که ثبت در خواست سفارش متعدد خود را برنامه ریزی می ‌کنند و اهمیت بسیار دو چندانی را خواهد داشت. همین طور مهم ترین گروه مصرف کننده های پروفیل های یو پی وی سی در حقیقت ، سازنده های درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی هستند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *