کاربرد دستگاه های upvc


کاربرد دستگاه های upvc در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی های سیستمی پروفیل یو پی وی سی در اروپا مورد استفاده قرار گرفته شده این دستگاه ها برای بریدن اندازه ها مختلف پنجره و جوش دادن گوشه  پنجره و بریدن و بر کردن زوار های دو جداره و جوش زدن بالا و پایین پروفیل میانی و نهایتا تمایز کردن گوشه ها و زایده های ناشی از جوش دادن پروفیل ها مورد استفاده قرار می گیرد این نوع از  کاربرد دستگاه های upvc امروزی که در بازار می باشند ، ورژن های تکامل یافته و پیشرفته دستگاه های ابتدایی هستند که مورد استفاده قرار می گرفت ، دستگاه های قدیمی مطلقا مکانیکی و منوآل بوده و کار کردن المنت جوش و ثابت نگهداشتن پروفیل ها کاملا بطور دستی انجام می شود.

کاربرد دستگاه های upvc جدید در دیلای ماک ، کلیه اقدامات لازم تولید بطور کاملا اتوماتیک بوده و در این امورات دست هیچ گونه مداخله ایی ندارد انواع مختلفی از کاربرد دستگاه های upvc تولید در و پنجره دو جداره upvc در بازار عرضه شده است که همگی آنها کپی های نه چندان حرفه ای از تکنولوژی دستگاه  آلمانی می باشند ولی در حال حاضر آلمانی ها اقدام به تولید ربات تولید در و پنجره می کنند.

از کاربرد دستگاه های upvc , دارای آپشن های تک سر و دو سر و چهار سر هستند : دستگاه تک سر برای کارگاه هایی با حجم کار پایین ، دستگاه های دو سر برای کارگاه هایی با حجم کار بالا و دستگاه های چهار سر  برای تولید کارخانه ای و حجم انبوه تولید در و پنجره دو جداره استفاده می شود.

 

کاربرد دستگاه های upvc : دستگاه برش upvc

کاربرد این دستگاه ها که از اهمیت بسیار بالایی هم برخور دارند کار قطع کردن پروفیل های یو پی وی سی را هم به عهده دارند. زاویه برش این دستگاه ها بطوری که پیش فرض بین  دو مقدار ۴۵ درجه و ۹۰ درجه تقسیم شده است. این دستگاه با قابلیت برش مناسب – در انواع مختلف جهت سهولت بیشتر کار تولید شده است. این دستگاه ها را آماده برای جا گذاری در پروفیل در و پنجره دوجداره upvc  استفاده میکند.

این دستگاه ضایعات حاصل از عملیات جوش را بطور دقیق و کامل پلیسه برداری کرده و آن کلاف ایجاد شده را آماده برای ادامه فعالیت میکند. حتما توجه و دقت داشته باشید که کیفیت عملکرد این محصول از اهمیت بسیار مطلوبی برای زیبایی و پیاده سازی حرفه ای کلاف برخوردار است. این نوع از دستگاه ها که به آن دستگاه T زن نیز میگویند تیغه هایی متناسب با پروفیل مورد استفاده قرار می گیرد و برای ایجاد تراش جهت نصب پروفیل میانی کاربرد دارد.

از این انواع دستگاه های برش زن و یا قالب زنی در صنعت یو پی وی سی دستگاهایی هستند که که برای ایجاد سوراخ و جهت نصب یراق آلات و همچنین جهت ایجاد حفره ها و چاله های خروج آب کاربرد دارند. بیشتر از ادوات کار با پروفیل های یو پی وی سی دارای مکانیز پنوماتیک بوده و برای کار نیاز به انسجام هوا دارند. داشتن کمپرسور هوای مناسب یکی از ضرورات این فعالیت است.

نوع کمپرسوری برای دستگاه ساخت پنجره

این نوع از دستگاه های یو پی وی سی برای دستگاه های دستی رومیزی یو پی وی سی نیاز به کمپرسور باد ندارند و دستگاه های یو پی وی سی تکسر دست کم کمپرسور مورد نیازشان حداقل کمپرسور پیستونی 500 لیتری با فشار 8 بار می باشد و این دستگاه یو پی وی سی در دوسر نیازمند کمپرسور 1000 لیتری پیستونی با فشار 8 بار می باشد و همین دستگاه های یو پی وی سی سه سر نیازمند کمپرسور به مقدار 1250 لیتری پیستونی با فشار 8 بار می باشند و دستگاهای چهار سر و پنج سر یو پی وی سی نیازمند مقیاس کمپرسور 1500 لیتری پیستونی با فشار مقدار 10 بار می باشند.

 

کاربرد دستگاه های upvc و مزایای استفاده از آن

● – پایدار بودن رنگ در برابر نور خورشید

● – پایداری شکل درب و پنجره بازسازی شده از UPVC در برابر تغییرات آب و هوا

● – مقاومت در برابر تجزیه توسط عوامل فیزیکی و بیولوژیکی ٬ عدم پوسیدگی و عمر طولانی

● – به علت وجود شبکه های پوچ و توخالی در ساختار پروفیل های UPVC ٬ این محصول بازدارنده حرارتی و سرمایشی مناسبی می باشد .

● – مقاومت مناسب در برابر حرارت و آتشسوزی .

● – آسانی در نصب

● – نظافت بسیار سریع و آسان با استفاده از آب و صابون

● – به دلیل ساختار پروفیل و همچنان استفاده از شیشه های دو جداره ٬ درب و پنجره UPVC ٬ بازدارنده صوتی مناسبی می باشند و حداقل تا حدود۵۰db از اینرو گزینه مناسبی برای محفوظ محیط داخل ساختمان در برابر آلودگی های صوتی می باشد.

● – این محصولات دارای ضریب انتقال حرارتی بسیار پایین بوده و زیرا بخوبی از تباهی انرژی در ساختمان جلوگیری می نمایند و حداکثر ۴۰ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی

● – به راحتی میتوان درب و پنجره UPVC را با انواع روکش های رنگی و طرح دار پوشش داد .

 

نکاتی در مورد دستگاه های upvc

با بهره گیری از این مجموعه در دستگاه های یو پی وی سی می توانید با استفاده از داشتن این نوع از دستگاه ها کارهای پنجره دوجداره جوشکاری و برش کاری و … را برای خودتان آسان کنید همچنان می توانید برای دیدن بیشتر خدمات دیلای ماک از قسمت محصولات می توانید حداکثر دستگاه ها را مشاهده نمایید و برای جهت سفارش محصولاتتان از قسمت تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *